Центр Підтримки Бізнесу

Ми – незалежна організація, що успішно працює у галузі підтримки підприємництва, інвестицій та регіонального економічного розвитку, починаючи з 1998 року. Місією організації є всестороння підтримка становлення та розвитку приватного підприємництва в Україні на основі міжнародних бізнес-стандартів, а до пріоритетних завдань, що ставить перед собою Центр відносяться:

  1. Підтримка сектору малого та середнього бізнесу шляхом надання високоякісних консалтингових, інформаційних та тренінгових послуг.
  2. Формування та розвиток сучасної інфраструктури підтримки підприємництва, малого та середнього бізнесу.
  3. Всебічне використання досягнень та найкращого світового досвіду в сприянні приватному бізнесу і міжнародному співробітництву.
  4. Розвиток ринкових відносин та регіональної економіки шляхом створення сприятливих умов для ведення бізнесу та інвестицій.
  5. Розробка та втілення регіональної політики розвитку підприємництва, аналітична підтримка регіональних та місцевих програм розвитку малого та середнього бізнесу.

Наші досягнення

Миколаївський Регіональний Центр Підтримки Бізнесу – незалежна організація, що успішно працює у галузі підтримки підприємництва, інвестицій та регіонального економічного розвитку, починаючи з 1998 року. За роки свого існування організація напрацювала значний досвід в області підтримки підприємництва та налагодила співпрацю не лише з структурами, що займаються розвитком малого та середнього бізнесу в місті Миколаєві та області, а й в інших містах України та за її межами.

Нашівипускники

ТОВ “Центр підтримки бізнесу” складе індивідуальну навчальну програму або тренінг, зважаючи на специфіку Вашого бізнесу. Виходячи з особистісних особливостей персоналу, ми пропонуємо ефективні курси підвищення кваліфікації та поліпшення працездатності кожного співробітника.

Online заявка

Записывайтесь к нам на тренинг

(Рус)