Міська програма

Відомо, що малий і середній бізнес – це вагома складова в економіці кожної країни. Саме його підтримці ми приділяємо сьогодні велику увагу. Досить сказати про реалізацію довгострокового проекту “Миколаїв – місто вільного підприємництва”, який створює сприятливі правові, інформаційні та фінансові умови для ведення бізнесу в нашому місті, відкритті Центру надання адміністративних послуг в будівлі міськвиконкому.

 Однак постійний аналіз розвитку підприємництва свідчить про те, що цього не достатньо. У чому причина того, що 80% підприємців почали свою справу, а потім припиняють діяльність протягом першого року? Виявляється, що багато в чому це обумовлено недоліком знань у сфері ведення бізнесу. Заповнити цей пробіл і покликана програма “Ініціатива Миколаївського міського голови імені Володимира Чайки ” Вчимося бізнесу “”, яка в 2003 році вперше в Україні почала успішно реалізовуватися в нашому місті.
  Реалізація програми “Ініціатива Миколаївського міського голови імені Володимира Чайки” Вчимося бізнесу “” на базі Миколаївського Регіонального Центру Підтримки Бізнесу – це почесне і одночасно відповідальне завдання для нас.
      Підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації кадрів для суб’єктів малого підприємництва, є першим з основних напрямів державної підтримки малого підприємництва, що визначено статтею 5 Закону України “Про державну підтримку малого підприємництва”. Крім того, згідно Закону України “Про Національну програму сприяння розвитку малого підприємництва в Україні”, метою Національної програми в напрямку сприяння створенню інфраструктури розвитку малого підприємництва є формування системи підготовки підприємців-початківців, підвищення кваліфікації управлінських кадрів сфери підприємництва.
   Курс навчання за програмою “Вчимося бізнесу” надає знання, необхідні для створення власної справи, розробки бізнес-плану та успішного ведення бізнесу. Для участі в навчанні запрошуються керівники та власники новостворених підприємств, мешканці міста Миколаєва – як працюючі, так і безробітні, які хотіли розпочати власний бізнес.
  Програма бізнес-курсу включає в себе: оцінку підприємницьких здібностей, вивчення основ економіки, фінансів, маркетингу, менеджменту, бізнес-планування, юридичних аспектів відкриття своєї справи, розробку та захист бізнес-планів.
  На сьогоднішній день Центр є провідною консалтинговою компанією м. Миколаєва, а бізнес-освіта – один з пріоритетних напрямків нашої діяльності. Викладачі Центру – висококласні фахівці, які володіють передовими технологіями навчання різним аспектам підприємницької діяльності. За минулі 2003-2014 роки більше 1700 підприємців пройшли навчання, розробили бізнес-плани. Багато хто з випускників сьогодні мають успішний  бізнес. Завдяки програмі, Ви зможете будувати свій бізнес зі знанням справи, отримаєте якісне і сучасне навчання.

Online заявка

Записывайтесь к нам на тренинг