Консалтингові послуги​

Консалтингові послуги – це детальний аналіз ситуації у справах підприємства або фірми, розробка ефективних рекомендацій щодо корекції подальших дій для підвищення фінансової та управлінської роботи компанії. Будь-який вид консалтингових послуг починається з оцінки поточного стану справ у фірмі.

Ми надаємо наступні види консалтингових послуг:

  • Бухгалтерський консалтинг;
  • Юридичний консалтинг;
  • Управлінський консалтинг;
  • Фінансовий консалтинг.

Бухгалтерські консалтингові послуги передбачають інформаційно-консультаційну підтримку діяльності бухгалтерії, що вимагається до всіх підприємств, зовнішній і внутрішній фінансово-економічний аналіз діяльності організації, оцінка бізнесу, оптимізація документообігу, консультації по роботі з програмою “1С”.

Юридичні консалтингові послуги дозволяють вирішити поточні проблеми та уникнути появи нових. В умовах часто мінливого українського законодавства постійний контроль та своєчасна реакція на зміни дозволяє не тільки зберігати кошти, але і правильно будувати подальшу стратегію розвитку. Наша компанія готова надати юридичну допомогу організаціям та приватним особам.

Управлінські консалтингові послуги допомагають виявити слабкі сторони ведення бізнесу, вчасно скоригувати курс розвитку та направити роботу компанії в правильне русло. У процесі консультування визначається необхідність реформування структури підприємства, причини відставання чи застою, формуються цілі антикризових змін. Процвітаючим компаніям управлінський консалтинг дозволяє вирішувати більш масштабні завдання та досягати нових рівнів розвитку шляхом бізнес-планів, інвестиційних та комерційних проектів, організації системи поточного фінансово-економічного планування.

Фінансовий консалтинг – це комплекс послуг для компанії, завдяки яким вибудовується ефективна і надійна система фінансового управління.

Залишилися питання?

Ви маєте можливість спілкуватися з нами, використовую онлайн-помічника на сайті. Або Ви можете заповнити форму нижче, і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом.