“AQUABATOR”: Інкубатор з запуску бізнесу у сфері аквакультури

Миколаїв та Миколаївщина – це регіон з давніми морськими традиціями, фактично на Миколаївщині є всі передумови для розвитку різних напрямків морської економіки, частиною якої, беззаперечно, є розвиток аквафермерства. Саме тому, декілька років тому команда Центру Підтримки Бізнесу спільно з міжнародними колегами з ЄБРР почали відпрацьовувати цей напрямок, розуміючи його перспективи та можливості, як точки зростання для Миколаївської області та Півдня України. До речі, розвиток аквафермерства є однією зі SMART-спеціалізацій Миколаївської області і тому це також перебуває у фокусі наших інтересів.
Спільно з партнерами з Миколаївської міської ради та Галицинівської ТГ був розроблений проєкт, який подали для участі в конкурсі Програми секторальної підтримки, який впроваджується Міністерством розвитку громад та територій України. Наш спільний проєкт переміг, і саме завдяки цьому ми сьогодні можемо його презентувати.
Коротко про проєкт:
Тривалість: 2021-2023 рр.
Очікувані результати:
− будівництво та запуск пілотної акваферми на базі Галицинівської ТГ
− цифровий двійник пілотної акваферми
− інноваційні розробки в області аквафармінгу
− відкрита база даних технологічних рішень для акваферм
− навчальна програма з запуску бізнесу у галузі аквакультури
− інформація про доступні програми та інструменти підтримки для МСБ
− відкрита база даних доступних фінансових інструментів
− запити на продукцію аквафермерства українських виробників
− пропозиції «посівних\вихідних» матеріалів від постачальників
− інформаційні та аналітичні матеріали
− тематичні заходи та події для просування аквафермерства на Півдні України.
Якщо у вас є бажання дізнатися більше про проєкт, спеціально для цього ми створили сайт https://aquabator.online/ На порталі будуть доступними інноваційні розробки в області аквафармінгу, відкрита база даних технологічних рішень для акваферм, навчальна програма з запуску бізнесу у галузі аквакультури, інформація про доступні програми та інструменти підтримки для мікро, малого та середнього бізнесу (ММСБ), відкрита база даних доступних фінансових інструментів, запити на продукцію аквафермерства українських виробників, пропозиції посівних\вихідних матеріалів від постачальників, інформаційні та аналітичні матеріали, а також реєстрація на тематичні заходи та події з розвитку аквафермерства на Півдні України.
Ви також можете залишити заявку та в подальшому отримувати новини про доступні можливості AQUABATOR.