Конференція “Аквафармінг”

Конференція “Аквафармінг”

Конференція «AQUA FARMING-2020». Захід організовано в рамках ініціативи EU4Business за підтримки ЄБРР в Україні. До участі в заході запрошуються власники та управлінці бізнесу сектору водного фермерства, а також підприємці, зацікавлені у відкритті бізнесу в галузі аквакультури.

Захід проходитиме в рамках щорічного засідання європейської морської спільноти European Maritime Day (EMD).

Організатор – Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Миколаїв. Конференція покликана обговорити стан, перспективи та можливості розвитку галузі аквакультури в Україні. Чи не вперше за роки незалежності України буде порушено питання відродження масштабного водного фермерства, обговорено причини слабкого прогресу та ключові проблеми розвитку галузі, а також представлено шляхи їх вирішення. Ще більш цінним для учасників будуть практичні компоненти конференції: 

•  Інтерактивна економіко-географічна карта можливостей водного фермерства півдня України AQUAMAP, що допоможе обрати місце для створення акваферми та визначити аквакультури, придатні для вирощування на обраному водному об’єкті.

•  Аналітичне дослідження «Аквафармінг в Україні. Стан та перспективи». 

•  Готовий чек-ліст з відкриття та запуску акваферми в Україні, включаючи порядок, способи подання та одержання необхідних дозвільних документів.

•  Практичні поради від найбільший гравців ринку аквакультури в Україні. 

•  Готові технічні рішення щодо проектування та експлуатації УЗВ. 

•  Рекомендації щодо обладнання та технологій вирощування аквакультур. 

•  Профільну аналітика та актуальна інформація ринку рибної продукції та аквакультур дозволить підприємцям бути в курсі щодо можливостей росту та розвитку їх бізнесу. 

Потенційні можливості водного фермерства в Україні обумовлені наявністю комплексу умов для його розвитку, включаючи великий фонд рибогосподарських водойм, які можуть забезпечити стабільно високі об’єми вирощування, сприятливу кон’юнктуру світового ринку для їх реалізації, а відтепер і зручну платформу для успішного запуску акваферм в Україні AQUAMAP. 

Участь в конференції є БЕЗКОШТОВНОЮ для учасників, які заповнять аплікаційну форму та отримають підтвердження від організаторів. Вартість участі покриває Європейський Союз в рамках ініціативи EU4Business.