Тренінг “Цифрова трансформація бізнесу: Going Digital”

Тренінг “Цифрова трансформація бізнесу: Going Digital”

Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Миколаїв, заснований на базі Миколаївського регіонального центру підтримки бізнесу, за сприяння ЄБРР у рамках ініціативи ЄС #EU4Business організовує безкоштовний навчальний тренінг з цифрової трансформації бізнесу.

Цифровізація в тій чи іншій мірі торкнулася кожної галузі бізнесу, і це тільки початок. Ми живемо в еру цифрової революції і останні події як не можна краще продемонстрували важливість цифрової трансформації кожної без виключення компанії. Підприємства, націлені на успіх і розвиток, зобов’язані приймати виклики сучасної економіки – тільки в такому випадку вони зможуть залишитися на ринку та посилити свої конкурентні переваги. Впровадження сучасних цифрових рішень в компаніях, які в першу чергу починаються з налагодження цифрових каналів комунікації (як внутрішньої, так і зовнішньої), є надзвичайно важливим для функціонування бізнесу в період карантину та найголовніше – це є невід’ємною умовою виходу з кризи та успішної роботи надалі.

💼 Для кого тренінг?

Для всіх власників бізнесу, які хочуть бути високотехнологічними та готові впроваджувати інноваційні рішення в свої компанії.

Під час тренінгу учасники:

✅ отримають цифрові рішення підвищення ефективності комунікації (внутрішньої та зовнішньої).
✅ навчаться формувати власний підхід до «цифровізації» бізнес- процесів.
✅ дізнаються про різні види цифрових систем, що мають на меті підвищення ефективності роботи з клієнтами.
✅ навчаться відбирати відповідний персонал для роботи з новими технологіями.
✅ дізнаються про методи запобігання проблемам при впровадженні нових технологій.
✅ розроблять готові цифрові рішення до впровадження.

Дата тренінгу: 25-26 квітня
Останній день реєстрації – 22 квітня.

◾️ Участь в навчальнії програмі з урахуванням її повної компенсації в рамках ініціативи EU4Business є безкоштовною. Сподіваємось, що проходження програми та імплементація отриманих знань та навичок допоможуть вам впоратися з викликами ізоляції та пандемії.

Коротко про головне – наші спікери:

👨‍💻 Олександр Канцлер – founder агентства Diez, Tik-tok блогер. Тема виступу: «Соцмережа Tik-tok як спосіб прориву».
👩‍💻 Тетяна Бондар – founder магазину Mamalama, експерт з просування на Etsy. Тема виступу : «Платформу Etsy – як продавати на Захід».
👨‍💻 Борис Гуртовий – founder агентства Trixter Digital, лектор по темам “SMM”, “таргетована реклама”. Тема виступу «SMM-стратегія бізнесу».
👨‍💻 Тарас Богатирьов – CEO освітнього проекту Professura, маркетолог. Тема виступу: «Робота з CRM».
👨‍💻 Григорій Клейнер – консультант агентства Consul Group, фахівець з бізнес-процесів. Тема виступу: «Зміна оргструктури компанії в період кризи. Внутрішня комунікація».
👨‍💻 Ярослав Трофимов – маркетолог, футуролог, засновник School of Effective marketing, власник джаз-клубу “Перон №7”. Тема виступу: «Антикризовий маркетинг».

📌 Встигни зареєструватися за посиланням: https://form.jotform.com/201003995789363

За додатковою інформацією:
📩 звертайтеся на електронну пошту bsc-mykolaiv@biz.mk.ua
📲 або телефонуйте за номерами:; +38 (067) 821 13 43; +38 (0512) 47 84 38