COVID-19 Ваучери на консалтингові послуги

ЗАПРОШУЄМО СКОРИСТАТИСЯ

COVID-19 ВАУЧЕРОМ НА КОНСАЛТИНГОВІ ПОСЛУГИ

Прийом заявок та супровід у заповненні аплікаційних форм здійснює Центр Інформаційної Підтримки Бізнесу м. Миколаїв в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини, і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. 

 

Реалізація консалтингових проєктів в рамках «COVID-19 Ваучерів» надає представникам бізнесу серію профільних консультацій до 10 днів для відновлення власної справи після наслідків економічної кризи, спричиненої пандемією коронавірусу. Професійна експертиза допоможе підприємствам у досягненні таких цілей як збільшення обсягу внутрішнього й експортного продажу, відкриття нових каналів збуту, визначення експортних ринків і розробка експортної стратегії, вдосконалення маркетингових планів, покращення фінансових умов і доступу до фінансування, прогрес у цифровій трансформації, удосконалення бізнес-моделі тощо.

Скористайтесь можливістю отримати консультаційну підтримку для розвитку та оптимізації свого бізнесу, надіслати запит на ваучер: https://bc.biz.mk.ua/vouchers

ПРО ПРОГРАМУ

Консультаційна підтримка в рамках «COVID-19 Ваучерів» спрямована на вирішення таких питань:

 • Цифрова трансформація компанії – надання послуг онлайн, дистанційна організація робочого часу працівників тощо.
 • Оновлення стратегії та бізнес-моделі в період пандемії та після неї.
 • Експорт товарів та послуг.
 • Маркетинг та продажі в період пандемії та після неї (цифровий маркетинг, адаптація каналів продажів, розвиток команд з продажів.
 • Адаптація та оптимізація операційних бізнес-процесів.
 • Фінансова грамотність, фінансова звітність, податкове планування.
 • Розробка бізнес-планів для малих і середніх підприємств.
 • Інші теми, що стосуються адаптації та подолання наслідків пандемії.

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ

Керівники/ці та власники/ці малих та середніх підприємств, котрі:

 • зареєстровані та діють на території Миколаївської, Одеської та Херсонської областей;
 • мають від 5 до 249 працівників;
 • зіткнулися з викликами, що лежать в площині консультантів проєкту та відповідають визначеній тематиці.
 • генерують додану вартість (не належать до сировинного сільськогосподарського сектору та не виробляють товари подвійного призначення та зброю);
 • мають потенціал інноваційного розвитку та/або потенціал у напрямку розвитку експортної діяльності;
 • готові виділити ресурси (фінансові, адміністративні, людські) на впровадження рішень, запропонованих консультантом.

ТАЙМІНГ

Етап 1. Прийом реєстраційних заявок – до 30.08.2021 включно.

Етап 2. Заповнення аплікаційних форм (учасники/ці будуть забезпечені консультаційним супроводом адміністратора та консультанта проєкту під час підготовки аплікаційних форм).

Етап 3. Відбір компаній незалежними експертами; проведення установчих онлайн-зустрічей із підібраним/ою консультантом/кою .

Етап 4. Реалізація проєкту.

УМОВИ УЧАСТІ

Для участі у програмі консультацій в рамках «COVID-19 Ваучерів», будь ласка, надішліть запит на отримання ваучеру:  https://bc.biz.mk.ua/vouchers

Після завершення періоду реєстрації та погодження вашої попередньої участі ви отримаєте на пошту аплікаційну форму, яку необхідно буде заповнити.

У вересні під час етапу відбіркового конкурсу незалежні експерти відберуть компанії на одержання «COVID-19 Ваучерів».

Вартість участі для МСП складає 10% від загальної вартості консультаційної програми (решта 90% забезпечується безпосередньо проєктом «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП»).

ПРИМІТКИ

Формат: онлайн/офлайн.

Тривалість консультацій: до 10 днів для кожної відібраної компанії.

Зареєструвавшись на цей захід, Ви надаєте згоду Центру Підтримки Бізнесу на обробку та зберігання своїх персональних даних (текст згоди -cutt.ly/vvef829 ), а також на участь у відео- чи фотозйомці під час заходу (текст згоди – cutt.ly/uvejWu7 ). Ви розумієте і даєте згоду на те, що відео/фотографії можуть бути використані на веб-сторінках, у соціальних мережах, інформаційних бюлетенях, листівках, прес-релізах, публікаціях чи інших матеріалах Центру Підтримки Бізнесу. Ми цінуємо Вашу підтримку й обіцяємо поважати Вашу конфіденційність. Авторські права на матеріал, що буде створено в результаті фото- чи відеозйомки, належатимуть Центру Підтримки Бізнесу.

ОРГАНІЗАТОРИ

Проєкт «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» за дорученням ЄС та уряду Німеччини реалізує німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Мета проєкту – створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств, підтримка інновацій та стимулювання експорту, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання. У межах підходу Team Europe проєкт також сприятиме відновленню України від наслідків COVID-19.

 

 

Поділитися на facebook
Поділитися на linkedin
Поділитися на twitter
Поділитися на vk
Поділитися на whatsapp
Поділитися на telegram
Поділитися на skype
Поділитися на email
Поділитися на odnoklassniki
Підписатись на оновлення сайту
Loading