Конференція «Інноваційний бум як двигун розвитку бізнесу»

26 вересня в Миколаєві в рамках ініціативи ЄС EU4Business за підтримки ЄБРР в Україні Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Миколаїв провів конференція «ІННОВАЦІЙНИЙ БУМ ЯК ДВИГУН РОЗВИТКУ БІЗНЕСУ». Більше 70 представників малого та середнього бізнесу всіх галузей, зацікавлені в цифровій трансформації бізнесу та впровадженні інноваційних рішень взяло участь в заході.

Четверта промислова революція це не назва явища далекого від реалій української економіки, це поштовх для розвитку сучасного бізнесу та значного підвищення його ефективності!

Сучасні підприємці, власники бізнесу, ділові люди, керівники ВУЗів та системи профтехосвіти в першу чергу мають бути готові до незворотних змін як в бізнес середовищі, так і в системі підготовки кадрів для бізнесу та промисловості.

Конференція «Інноваційний бум як двигун розвитку бізнесу» надала унікальну можливість учасникам дізнатися про європейські та світові практики впровадження революційних технологій у виробничий та навчальний процес, отримати прийоми креативного й інноваційного мислення для вирішення сучасних задач у бізнесі, дізнатися про нові можливості, сучасні тренди, історії успіху наших земляків та екосистему підтримки інноваційних проектів.

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на linkedin
LinkedIn
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на vk
VK
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на skype
Skype
Поділитися на email
Email
Підписатись на оновлення сайту