Конференція «Інноваційний бум як двигун розвитку бізнесу»

Четверта промислова революція це не назва явища далекого від реалій української економіки, це поштовх для розвитку сучасного бізнесу та значного підвищення його ефективності!

Сучасні підприємці, власники бізнесу, ділові люди, керівники ВУЗів та системи профтехосвіти в першу чергу мають бути готові до незворотних змін як в бізнес середовищі, так і в системі підготовки кадрів для бізнесу та промисловості.

Тому цей захід саме для Вас!

Конференція «Інноваційний бум як двигун розвитку бізнесу» це унікальна можливість дізнатися про європейські та світові практики впровадження революційних технологій у виробничий та навчальний процес.

Ви отримаєте прийоми креативного й інноваційного мислення для вирішення сучасних задач у бізнесі. Дізнаєтеся про нові можливості, сучасні тренди, історії успіху наших земляків, екосистему підтримки інноваційних проектів

У ході конференції ми обговоримо наступні питання:

Зверніть увагу

Організатор конференції– Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Миколаїв, заснований на базі Миколаївського регіонального центру підтримки бізнесу, за сприяння ЄБРР у рамках ініціативи ЄС EU4Business.

Контактна особа:
Юлія Каменєва, проектний менеджер ЦІПБ м. Миколаїв
tel.: +38 (0512) 47 84 38; +38 (063) 325 68 05
email: bsc-mykolaiv@biz.mk.ua

Організатори:

Захід буде проведено:

26 вересня 2019р.

ресторанн Старгород, вул. Спортивна 9.

Час: 10:00 – 17:30

*9:30 – 10:00 – реєстрація учасників та вітальна кава.

Участь Безкоштовна За Умови Попередньої Реєстрації:​