Програма Круглого столу “Екологічний стан річок Південний Буг та Інгул, проблеми та перспективи їх вирішення”

                                            ПРОГРАМА
                                          КРУГЛОГО СТОЛУ

              «Екологічний стан річок Південний Буг та Інгул, проблеми та перспективи їх вирішення»

Проектом “Найкращі практики місцевого самоврядування”, що впроваджується місцевими Коаліціями за підтримки експертів Реанімаційного Пакету Реформ, було підготовленого проект Дорожньої карти реформ по напрямку «Екологія». В рамках реалізації «Концепції розвитку річок та маломірного судноплавства у місті Миколаєві на 2019-2030 роки» пройде публічне обговорення екологічної ситуації з річками Південний Буг та Інгул та напрацювання рекомендацій до підготовленої ДКР щодо впровадження реформ по напрямку «Екологія» в місті Миколаєві.

Коли: 26.03.2021 , з 14.00 до 16:00

Формат: онлайн за посиланням: ZOOM http://surl.li/ojwr

Трансляція в YouTube http://surl.li/ojyi

Організатори: коаліція Миколаївської регіональної платформи реформ спільно з Миколаївською міською радою.

Модератор:  Артем Ващиленко – експерт коаліції Миколаївської регіональної платформи реформ, голова Української Асоціації Центрів Підтримки Бізнесу.  

Вступне слово:

Віталій Луков – перший заступник Миколаївського міського голови.

Артем Ващиленко – експерт коаліції Миколаївської регіональної платформи реформ, голова Української Асоціації Центрів Підтримки Бізнесу.  

Найкращі практики місцевого самоврядування щодо широкого залучення громадськості до процесу прийняття ключових рішень для розвитку міста.

Артем Ващиленко – експерт коаліції Миколаївської регіональної платформи реформ, голова Української Асоціації Центрів Підтримки Бізнесу.  

10 пропозицій до Дорожньої карти реформ щодо екологічного розвитку річок. 

Валерій Вєтров - експерт коаліції Миколаївської регіональної платформи реформ, представник Громадської ради при Державній регуляторній службі України.

Сучасний екологічний стан водойм та прибережних територій міста Миколаєва в контексті їх перспективного використання.

Олег Деркач – заслужений природоохоронець України, Заступник голови Національного екологічного центру України.

Алла Ряжських – голова постійної комісії Миколаївської обласної ради з питань екології, охорони довкілля, раціонального природокористування, туризму та рекреації.

Результати обговорення будуть взяті для подальшого опрацювання.

За додатковою інформацією звертайтеся за к.т. +38 067 821 13 43
Цей захід організовується Миколаївською регіональною платформою реформ разом із Коаліцією Реанімаційний Пакет Реформ у рамках програми «Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст заходу є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди USAID або уряду США.