Онлайн-конференція “ВЕДЕННЯ БІЗНЕСУ В УМОВАХ COVID-19” 27 травня 2021

27 травня 2021 з 10:00 до 12:00 в рамках проєкту COVID-19 Бізнес-клініки відбудеться онлайн конференція «Ведення бізнесу в умовах COVID-19».
Мета заходу – підтримати МСП у процесі прийняття рішень щодо реагування на виклики COVID 19. Основними завданнями конференції є надати останньою інформацію про наявні інструменти та програми підтримки, обмінятися новинами про поточні обмеження та, отримати інформацію з перших рук про бізнес в умовах пандемії COVID-19: проблеми, потреби, ефективність заходів підтримки та можливості підвищення їх ефективності у відповідь на виклики сьогодення.
Захід організовано Центром інформаційної підтримки бізнесу м. Миколаїв у партнерстві з Агенцією регіонального розвитку «Офіс євроінтеграції» Херсонської області та Херсонською обласною державною адміністрацією в рамках COVID-19 Бізнес-клініки, – соціально-важливого проєкту підтримки малих та середніх підприємств (МСП) у відповідь на складні економічні виклики, що стали наслідками пандемії, що реалізується в межах проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» за фінансової підтримки Європейського Союзу та уряду Німеччини і реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.
В програмі заходу передбачений виступ представників органів ОМС, організаторів, запрошених гостей – представників провідних національних проєктів підтримки МСП в Україні. В рамках конференції запланована презентація доступних інструментів та можливостей.
Нагадаємо, що Бізнес-клініка в Миколаєві функціонуватиме протягом наступних шести місяців, пропонуючи підприємцям широкий спектр безкоштовних онлайн та офлайн послуг, серед яких короткі індивідуальні та групові консультації, бізнес-тренінги та воркшопи від кращих експертів України, щомісячні конференції з відповідями на актуальні та нагальні питання підприємців та ваучери на поглиблені бізнес-консультації. Скористатися можливостями COVID-19 Бізнес-клініки (зареєструватися на захід чи навчальну програму, консультацію, завантажити бізнес-ресурси, відправити запит на ваучер, ін.) допоможе створена веб-сторінка проєкту (https://bc.biz.mk.ua/) , а також чат-бот (@bcbizbot), який працює в форматі 24/7.
Реєстрація обов’язкова https://b24-ckufku.bitrix24site.ua/crm_form19/
Додаткова інформація за телефоном: +38 (067) 821 13 43 – Анна Цимбал, комунікаційний менеджер ЦІПБ м. Миколаїв.
Захід організований Центром Підтримки Бізнесу, в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини, і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.
Поділитися на facebook
Поділитися на linkedin
Поділитися на twitter
Поділитися на whatsapp
Поділитися на telegram
Поділитися на skype
Поділитися на email
Підписатись на оновлення сайту
Loading