Освітні програми для діючих та майбутніх експортерів від Офісу з розвитку підприємництва та експорту ⬇️

Думаєте про розширення ринків та експорт? 🌍
Пропонуємо вам ознайомитися з освітніми програмами для діючих та майбутніх експортерів від Офісу з розвитку підприємництва та експорту ⬇️

𝗧𝗿𝗮𝗶𝗻 𝘁𝗵𝗲 𝗧𝗿𝗮𝗶𝗻𝗲𝗿𝘀 𝟮.𝟬 – навчальна програма для консультантів та експортних менеджерів з приватного та державного секторів, яка допоможе розвинути експортні та консалтингові навички, стане першим кроком для створення власної консалтингової компанії, старту індивідуальної консалтингової діяльності в сфері експорту.
⚡️Реєстрація до 19 вересня 👉🏻 https://bit.ly/2WEuKxJ

𝗘𝗫𝗣𝗢𝗥𝗧 𝗘𝗩𝗢𝗟𝗨𝗧𝗜𝗢𝗡 𝗜𝗧 – перша спеціалізована освітня програма з експорту для компаній ІТ-сектору України!
Менеджери з розвитку бізнесу, з продажів, топ-менеджмент та власники українських ІТ компаній, отримуйте знання, практичні навички та цінний нетворкінг для:
 здійснення системного експорту
 підвищення прибутковості проєктів
 пошуку іноземних клієнтів та масштабування вашого бізнесу на міжнародному ринку!
⚡️ Реєстрація до 20 вересня – https://forms.gle/oZ3RBv3DWUWvSSNPA

𝗦𝗲𝗿𝘃𝗶𝗰𝗲 𝗘𝘅𝗽𝗼𝗿𝘁 𝗨𝗸𝗿𝗮𝗶𝗻е – нова освітня програма для компаній та фахівців зі сфери послуг. Якщо ваша галузь – інжиніринг, архітектура, дизайн, мистецтво, видавничі послуги, логістика, фінансова і банківська діяльність, маркетинг, реклама та PR, освіта, індустрія розваг, консалтинг, фітнес, то навчайтеся та виходьте на нові ринки!
⚡️ Реєстрація до 22 вересня 👉🏻 https://bit.ly/3noWKAF

Також, якщо ви робите тільки першу кроки в міжнародній торгівлі вас може зацікавити ⬇️

Школа експортера базового рівня: курс для початківців, який дасть комплексне та системне розуміння про експортну діяльність і механіку виходу на зовнішні ринки. Підходить малому та середньому бізнесу, який починає розвиватись в експортному напрямку та прагне зрозуміти основи ЗЕД і практичні навички успішного продажу товарів за кордон.
⚡️Зареєструватися до 28 вересня 👉🏻 https://bit.ly/3huymtH

 

Інформація від Офісу з розвитку підприємництва та експорту партнеру Центру Підтримки Бізнесу.