Радіоефір про доступні інструменти підтримки МСП

Сьогодні в ефірі програми “РадіоДень” на Суспільне Миколаїв говорили про підтримку малого та середнього бізнесу.
На минулій сесії депутати Миколаївської міської ради внесли зміни у муніципальну програму розвитку малого та середнього підприємництва до 2023 року, зокрема ці зміни передбачають надання одноразової допомоги суб’єктам господарювання з метою часткового відшкодування витрат понесених в наслідок пандемії Ковід-19. Загальний бюджет компенсацій складає 500 тисяч гривень.
Про те, хто з підприємців зможе отримати допомогу, яка процедура передбачена і хто за це відповідає, які ще є позабюджетні можливості розповів виконавчий директор Центру Підтримки Бізнесу Артём Ващиленко, заступниця директора Центру Підтримки Бізнесу Olya Raku та начальниця Департаменту економіки Миколаївської міської ради Тетяна Шуліченко (телефонний зв’язок).
Щодо позабюджетних можливостей: на даний час найбільшим актуальною є ініціатива “COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ” проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини, і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, якою передбачені безкоштовні бізнес-тренінги, консультації та є можливість отримати ваучер на поглиблене консультування.
В свою чергу Тетяна Шуліченко повідомила про те, що змінами до міської Програми підтримки малого та середнього бізнесу передбачено Порядок використання коштів, передбачених Програмою розвитку малого та середнього підприємництва у м. Миколаєві до 2023 року, для надання одноразової компенсації суб’єктам господарювання з метою відшкодування витрат, понесених на сплату плати за землю, за земельні ділянки, надані в оренду або у власність, для обслуговування та/або розміщення ринків тощо на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених задля запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.
Учасник процедури компенсації має право подати Заяву, протягом 30 днів з дня закінчення терміну сплати плати за землю за квітень 2021 року (за формою, затвердженою Додатком 1 до Порядку) на ім’я Миколаївського міського голови в паперовому вигляді.
До заяви додаються наступні документи:
– копія платіжного доручення щодо сплати плати за землю за квітень 2021 року;
– інформація щодо державної допомоги, отриманої протягом трьох років за формою відповідно до Додатка 2 до Порядку;
– перелік суб’єктів господарювання, що ведуть діяльність на території ринку та стосовно яких здійснюються обмежувальні протиепідемічні заходи за формою відповідно до Додатка 3 до Порядку.
– оригінал інформаційного листа або іншого документа з уповноваженого органу щодо відсутності заборгованості по платі за землю.
Детальна інформація: за посиланням: https://mkrada.gov.ua/documents/36279.html
Поділитися на facebook
Поділитися на linkedin
Поділитися на twitter
Поділитися на vk
Поділитися на whatsapp
Поділитися на telegram
Поділитися на skype
Поділитися на email
Поділитися на odnoklassniki
Підписатись на оновлення сайту
Loading