Регіональний ринок послуг бізнес-консультанта

Сьогодні консалтинг є надзвичайно важливим елементом ринкової інфраструктури підтримки та розвитку МСБ.

В наш час перемогу в конкурентній боротьбі важко забезпечити тільки матеріальними ресурсами компанії. Основу її стратегічних компетенцій формують, передусім, нематеріальні активи, інтелектуальна складова бізнесу. Тому залучення такого інтелектуального ресурсу, як консалтинг, стає об’єктивною необхідністю для забезпечення довгострокового стратегічного розвитку сучасної компанії.
Підтримка малого та середнього бізнесу автоматично ставить для нас знак дорівнює розвитку консалтингово ринку, адже повноцінно працювати сьогодні без якісного консалтингового супровооду бізнес не може. Саме тому одним з пріоритетних напрямків для Центру інформаційної підтримки бізнесу м. Миколаїв являється створення Асоціації професійного ділового навчання та бізнес консалтингу південного регіону та розвиток консалтингового ринку південного регіону.

11 вересня Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Миколаїв запустив серію заходів з консалтингу на півдні України, організованих за підтримки ЄБРР в рамках ініціативи ЄС #EU4Business спільно з ЦіПБ м.Одеса та Запоріжжя. В кожному впродовж вересня та жовтня пройшли регіональні конференції «РЕГІОНАЛЬНИЙ РИНОК ПОСЛУГ БІЗНЕС-КОНСУЛЬТАНТА», що зібрали консультантів різного профілю південного регіону, бізнес консультантів, бізнес-тренерів, а також керівників підприємств як потенційних замовників послуг консалтингових компаній. Учасники конференції мали унікальну нагоду зустрітися з провідними вітчизняними та міжнародними консультантами, а також ознайомитися з успішними практиками впровадження ефективних моделей бізнес-консалтингу. В рамках заходу було представлено аналіз ринку послуг бізнес-консультантів, трендові та перспективні напрямки консалтингових проектів, а також динаміку ринку. Однією з найбільших цінностей за підсумками проведення серії заходів для бізнес-консультантів можна вважати підписаний меморандум про співпрацю та готовність створення Асоціації професійного ділового навчання та бізнес консалтингу південного регіону. Детальніше про це та інші події заходу в нашому відеозвіті:

Поділитися на facebook
Поділитися на linkedin
Поділитися на twitter
Поділитися на vk
Поділитися на whatsapp
Поділитися на telegram
Поділитися на skype
Поділитися на email
Поділитися на odnoklassniki
Підписатись на оновлення сайту
Loading