Рухаємося в напрямку цифрових рішень та онлайн-ресурсів для бізнесу

Цифровізація процесів важлива не тільки на рівні освіти, науки та й просто повсякденного життя… , нині цілі галузі обирають для себе цей шлях розвитку, як єдину можливість відповідати вимогам нової реальності, що стрімко змінюється.
Центр Підтримки Бізнесу має на меті об’єднувати зусилля в напрямку підтримки малого та середнього бізнесу, в тому числі в напрямку цифрових рішень та онлайн-ресурсів для бізнесу. Ми активно працюємо над розбудовою партнерської мережі та налагодженням зв`язків з профільними компаніями та організаціями зі всієї України. 29 травня відбулася зустріч із нашими ВЖЕ партнерами в напрямку диджиталізації #всьооготавсіх, директором FintechLab Антоном Семеновим та представником Simplex Med Олександром Ревенком, за плечима у яких навіть не десятки проєктів та продуктів, а також імплементованих рішень для міст, областей, .. і для країн ЄС, до речі, теж (медична платформа Грузії, привіт).
Возможно, это изображение (3 человека, люди стоят и в помещении)
Наша спільна робота розпочалася відносно нещодавно в рамках ініціативи “COVID-19 Бізнес-клініки”. Перші результати співпраці надихають, – Офіційний чат-бот проєкту @bcbizbot для підтримки МСП зі всієї України. І це результат нашої роботи онлайн, чого очікувати від нашого ВЖЕ живого спілкування. 2++ години цікавої, предметної, фахової розмови та перші ідеї цифрових рішень для бізнесу, … Напрямки співпраці насправді різні, приємно вражені тим, наскільки збігаються наші погляди щодо подальшого розвитку та напрямків становлення #цифровоїУкраїни.
Світ не стоїть на місті і перехід до онлайн-формату є не забаганкою, а вимогою часу, тому #цифровізуємося, #диджиталізуємося та #партнеримося зі всіма регіонами України.
P.S. вже запускаємо роботу над новим проєктом, тож слідкуйте за нашими публікаціями та приєднуйтесь до наших ініціатив )
#країнавсмартфоні, а ти ще ні ?) 🤭
Возможно, это изображение (1 человек и карта)
Возможно, это изображение (1 человек, карта и в помещении)
Поділитися на facebook
Поділитися на linkedin
Поділитися на twitter
Поділитися на vk
Поділитися на whatsapp
Поділитися на telegram
Поділитися на skype
Поділитися на email
Поділитися на odnoklassniki
Підписатись на оновлення сайту
Loading