Важлива зустріч

Минулого тижня відбулася велика кількість цікавих подій, деякі буденні, а от інші мають чудові перспективи на майбутнє. Так, в Миколаєві на базі Центру Підтримки Бізнесу відбулося наше знайомство із директоркою Установи “Агенція регіонального розвитку “Офіс Євроінтеграції” Херсонської області» Олександрою Фадєєвою.
Виконавчий директор Центру Підтримки Бізнесу, Голова Наглядової ради Мережі Центрів Інформаційної Підтримки Бізнесу Артем Ващиленко ознайомив гостю із історією становлення Центру, поточними та перспективними проєктами.
Враховуючи територіальну близькість та соціально-економічну спорідненість наших регіонів, Артем Ващиленко запропонував об’єднати зусилля на євроінтеграційному шляху. Так, вже цієї п’ятниці, 23 квітня 2021, відбудеться презентація ініціативи «COVID-19 Бізнес-клініки», що реалізується в межах проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» за фінансової підтримки Європейського Союзу та уряду Німеччини і реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Одна з 6 в Бізнес-клінік України функціонуватиме в Миколаєві та надаватиме підтримку МСП Миколаївської, Херсонської та Одеської областей, з можливістю підключення підприємців зі всієї країни. Враховуючи це, пані Олександрі, як директорці Установи “Агенція регіонального розвитку “Офіс Євроінтеграції” Херсонської області» було запропоновано підписати Меморандум про співпрацю в реалізації даної ініціативи, чим поєднати зусилля у залученні херсонських МСП до участі у проєкті «COVID-19 Бізнес-клініки». А от про те, чи погодилась пані Олександра на цю пропозицію, ви зможете дізнатися під час самої презентації, на яку Ви можете зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/hyTf4z5NUyZppgxe9
Возможно, это изображение (один или несколько человек и люди стоят)
Поділитися на facebook
Поділитися на linkedin
Поділитися на twitter
Поділитися на vk
Поділитися на whatsapp
Поділитися на telegram
Поділитися на skype
Поділитися на email
Поділитися на odnoklassniki
Підписатись на оновлення сайту
Loading