Відбувся 4 бізнес-тренінг “Плануємо зростання: Нові ринки”

8 липня відбувся 4 бізнес-тренінг “Плануємо зростання: Нові ринки” за підтримки ЄС та уряду Німеччини GIZ в рамках проєкту COVID-19 Бізнес-клініки. Під час 4 годинного інтенсиву слухачі отримали ґрунтовну інформацію про найважливіші кроки для більшості компаній, які обирають традиційний експорт, включаючи внутрішній аналіз готовності компанії до експорту, вибір пріоритетних ринків, розробку експортної стратегії, “упаковку” продукту, його представлення та просування для вже нових клієнтів. Говорили також про те, які існують стратегії зростання; передумови виходу на нові ринки; як визначити готовність компанії до експорту; які існують стратегії зростання та передумови виходу на нові ринки та багато інших корисний інсайтів.

Дякуємо учасникам за продуктивну роботу, а тренерці – Марії Сайфутдіновій, за професіоналізм, майстерність у викладенні матеріалу та практичну цінність для учасників.

Нагадуємо, що в рамках “COVID-19 Бізнес-клініки” в Миколаєві відбудеться ще 3 Бізнес-тренінги, детальніше про які можна дізнатися на сайті https://bc.biz.mk.ua/, або в чат-боті проєкту @bcbizbot