Засідання Регіональної ради підприємців при Миколаївській облдержадміністрації: презентуємо доступні можливості для підприємців від “COVID-19 Бізнес-клініки”

Під час засідання Регіональної ради підприємців при Миколаївській облдержадміністрації заступниця директора Центру Підтримки Бізнесу, керівниця проєкту “COVID-19 Бізнес-клініки” у Миколаєві Ольга Раку презентувала можливості для підприємців Миколаївської, Херсонської та Одеської областей, які стали доступні завдяки реалізації “COVID-19 Бізнес-клініки” – ініціативи в рамках проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується урядом Німеччини та Європейським Союзом та реалізується GIZ.
На запрошення Ради в рамках обговорення питання регіональних програм та проєктів, направлених на розвиток МСБ в Миколаївській області, Ольга презентувала проєкт “COVID-19 Бізнес-клініки” (https://bc.biz.mk.ua/) чатбот @bcbizbot та доступні інструменти. Бізнес-клініка надає широкий спектр безкоштовних онлайн та офлайн послуг, серед яких короткі індивідуальні консультації, бізнес-тренінги та воркшопи від кращих експертів України, щомісячні конференції з відповідями на актуальні та нагальні питання підприємців та ваучери на поглиблені бізнес-консультації.
Нагадаємо, Регіональна рада підприємців при Миколаївській облдержадміністрації створена розпорядженням голови Миколаївської облдержадміністрації та має дорадчі функції, які враховуються при формуванні політики підтримки та розвитку підприємців області. Запрошуємо всіх підприємців активно користуватися доступними інструментами підтримки:
▶️ реєструйтеся на бізнес-події: https://bc.biz.mk.ua/
▶️ записуйтеся на безкоштовні консультації: https://bc.biz.mk.ua/…
▶️ надсилайте запит на ваучери: https://bc.biz.mk.ua/…
▶️ завітайте до нас фізично, ми в Центрі (Потьомкінська 51/1).
До зустрічі в Центрі Підтримки Бізнесу!
Поділитися на facebook
Поділитися на linkedin
Поділитися на twitter
Поділитися на vk
Поділитися на whatsapp
Поділитися на telegram
Поділитися на skype
Поділитися на email
Поділитися на odnoklassniki
Підписатись на оновлення сайту
Loading