АНОНС: 30.11.2021 ІНФОРМАЦІЙНИЙ ДЕНЬ: Європейські можливості для українських культурних та креативних індустрій

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ДЕНЬ: Європейські можливості для українських культурних та креативних індустрій – це платформа для обміну досвідом та спілкування в сфері культури, креативних індустрій та бізнесу. Захід покликаний сприяти інтеграції бізнесу та творчості, міжнародному творчому взаємообміну та співробітництву, поширенню світових стандартів у сфері культури, а також зміцненню мережі контактів представників культурних та творчих організацій регіону, представників бізнесу та громади міста, зацікавлені в розвитку креативних індустрій.

В рамках заходу передбачається обговорення питань стратегічного розвитку культурного сектору та креативних індустрій Миколаївщини в умовах євроінтеграції. Одним з ключових завдань заходу є також підвищення обізнаності громади про доступні програми, проекти та можливості у сфері культури. В рамках заходу планується презентації програм сектору «Регіональний розвиток. Культура» Представництва ЄС в Україні, програм House of Europe, Creative Europe, Українського культурного фонду, а також діючих проектів у сфері культурних та креативних індустрій та інших можливостей для представників індустрії.

Коли: 30 листопада з 14:00 до 18:00
Формат: гібридний: онлайн Zoom, офлайн конференц-зала ресторану “Старгородъ” вул. Спортивна 9, Миколаїв
Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/sdLxds37TecLvpcx8
Детальнішеhttps://fb.me/e/7sXlbuOAt

Під час зустрічі планується кілька напрямів обговорення:

  1. Тренди культурних та креативних індустрій.
  2. Креативні індустрії: вплив на розвиток економіки України.
  3. Економічні профілі креативних індустрій країн-орієнтирів.
  4. Міжнародна співпраця з метою взаємовигідного партнерства та розвитку культурних та креативних індустрій.
  5. Можливості для розвитку креативних індустрій.
  6. Культурна стратегія Миколаєва.

Учасники: представники культурних та креативних індустрій, творчих об’єднань та спільнот, підприємці-початківці в секторі креативності, журналісти, представники органів місцевого самоврядування, відповідальні за розвиток культурних та креативних індустрій, студенти, представники громадських рад та об’єднань.

Захід організовано командою TeamEuropeMykolaiv за підтримки Представництва ЄС в Україні. 

Захід відбудеться з дотриманням усіх карантинних обмежень. Вхід – лише за наявності сертифікату про вакцинацію від COVID-19, негативного ПЛР-тесту або довідки про те, що учасник перехворів на COVID-19.