EU4USociety вивчає миколаївській досвід демократії участі

Міжрегіональна дискусія: Як забезпечити ефективну роботу громадських рад та консультативно-дорадчих органів у громадах? відбудеться 15 листопада 2021 р. з 14 -00 до 15-30 год. у готелі «Рейкарц Рівер» (м. Миколаїв, вул. Спортивна, 9).

Миколаївська десятирічна практика діяльності та взаємодії учасниць «Колегії громадських рад м. Миколаєва» з органами місцевого самоврядування для захисту прав та інтересів жителів при формуванні та реалізації цільових і бюджетних програм розвитку міста зацікавила ресурсні центри місцевої демократії з 9-ти областей України.

Обговоренню згаданого успішного досвіду та напрацюванню рецептів дієвості місцевої демократії для вирішення проблем місцевого розвитку буде присвячено практичний семінар переможців конкурсу проекту EU4USociety у співпраці з Європейським Союзом».

В процесі спілкування представників громадських інституцій різних регіонів України будуть обговоренні питання створення платформи, з метою координації та взаємодії громадських рад у питаннях участі у місцевому самоврядуванні, державному управлінні, а також відповідного удосконаленні національного і місцевого законодавства.

Експерти-модератори:
  • Михайло Золотухін, директор ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва», голова «Громадської ради при Миколаївській ОДА»;
  • Артем Ващиленко, голова «Експертно-громадської ради виконавчого комітету Миколаївської міської ради» (далі ЕГР);
  • Валерій Вєтров, голова коаліції «Миколаївська регіональна платформа реформ», член ЕГР.
Також учасниками семінару стануть експерти і практики місцевого розвитку демократії участі з Миколаївської, Одеської, Херсонської Кропивницької, Волинської, Винницької Донецької, Луганської та Чернігівської областей.

Захід проводиться з додержанням всіх встановлених вимог карантинних обмежень.

З питань участі звертайтеся на E-mail: fondnikol@gmail.com  або за телефоном +38 (067) 512-16-32 .

Запрошуємо медіа взяти участь у заході!

Прес — служби ГО «Фонд розвитку м. Миколаєв та «Колегії громадських рад м. Миколаєва».

Семінар відбудеться за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Європейського Союзу в рамках грантового компоненту проєкту EU4USociety.

EU4USociety – спільний проєкт Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу, що спрямований на посилення залучення, сталості, спроможності, актуальності та впливу українського громадянського суспільства у вирішенні актуальних внутрішніх, регіональних та глобальних
Поділитися на facebook
Поділитися на linkedin
Поділитися на twitter
Поділитися на whatsapp
Поділитися на telegram
Поділитися на skype
Поділитися на email
Підписатись на оновлення сайту
Loading