EU4USociety вивчає миколаївській досвід демократії участі

Міжрегіональна дискусія: Як забезпечити ефективну роботу громадських рад та консультативно-дорадчих органів у громадах? відбудеться 15 листопада 2021 р. з 14 -00 до 15-30 год. у готелі «Рейкарц Рівер» (м. Миколаїв, вул. Спортивна, 9).

Миколаївська десятирічна практика діяльності та взаємодії учасниць «Колегії громадських рад м. Миколаєва» з органами місцевого самоврядування для захисту прав та інтересів жителів при формуванні та реалізації цільових і бюджетних програм розвитку міста зацікавила ресурсні центри місцевої демократії з 9-ти областей України.

Обговоренню згаданого успішного досвіду та напрацюванню рецептів дієвості місцевої демократії для вирішення проблем місцевого розвитку буде присвячено практичний семінар переможців конкурсу проекту EU4USociety у співпраці з Європейським Союзом».

В процесі спілкування представників громадських інституцій різних регіонів України будуть обговоренні питання створення платформи, з метою координації та взаємодії громадських рад у питаннях участі у місцевому самоврядуванні, державному управлінні, а також відповідного удосконаленні національного і місцевого законодавства.

Експерти-модератори:
  • Михайло Золотухін, директор ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва», голова «Громадської ради при Миколаївській ОДА»;
  • Артем Ващиленко, голова «Експертно-громадської ради виконавчого комітету Миколаївської міської ради» (далі ЕГР);
  • Валерій Вєтров, голова коаліції «Миколаївська регіональна платформа реформ», член ЕГР.
Також учасниками семінару стануть експерти і практики місцевого розвитку демократії участі з Миколаївської, Одеської, Херсонської Кропивницької, Волинської, Винницької Донецької, Луганської та Чернігівської областей.

Захід проводиться з додержанням всіх встановлених вимог карантинних обмежень.

З питань участі звертайтеся на E-mail: fondnikol@gmail.com  або за телефоном +38 (067) 512-16-32 .

Запрошуємо медіа взяти участь у заході!

Прес — служби ГО «Фонд розвитку м. Миколаєв та «Колегії громадських рад м. Миколаєва».

Семінар відбудеться за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Європейського Союзу в рамках грантового компоненту проєкту EU4USociety.

EU4USociety – спільний проєкт Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу, що спрямований на посилення залучення, сталості, спроможності, актуальності та впливу українського громадянського суспільства у вирішенні актуальних внутрішніх, регіональних та глобальних