«ЕЛЕКТРІМ-2000» – ФЛАГМАН ЗЕЛЕНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Розробка інноваційних технологій, направлених на збереження навколишнього середовища повинна бути пріоритетом для всіх країн світу. Але наразі, поглиблення екологічних проблем, деградація навколишнього середовища та природних ресурсів триває. Причиною цьому в Україні є непослідовність в реалізації національної екологічної політики та негативний антропогенний вплив на регіональному рівні. Сталий розвиток повинен бути не декларативним гаслом, а реально діючої концепцією, адже за визначенням «Комісії Брундтланд» – це «розвиток, який задовольняє потреби нинішнього покоління без шкоди для можливості майбутніх поколінь задовольняти свої власні потреби».
Миколаївщина, як флагман передових технологій зарекомендувала себе в Україні рядом науково-технічних об’єктів та приватних підприємств. Так, в Миколаєві компанія «Електрім-2000» заявила про себе в 1997 році, як перший в Україні сертифікований партнер міжнародного електротехнічного концерну Schneider Electric. Як інжинірингова компанія вони пропонують комплексні рішення щодо інженерного забезпечення об’єктів промислового і цивільного призначення, розробляють проєкти, виробляють обладнання низької та середньої напруги з комплектуючих провідних світових виробників, впроваджують системи автоматизації, виконують монтажні та будівельні роботи, надають гарантійне і післягарантійне обслуговування. Але для того, щоб підприємство і далі розвивалося та розширювало кордони своєї діяльності та систему взаємозв’язків, необхідні якісні консалтингові рішення. В цьому питанні надійним партнером виступає Центр Підтримки Бізнесу. Задля ознайомленням із наявним станом речей та обговоренням поточних та перспективних планів виконавчий директор Центру Підтримки Бізнесу Артем Ващиленко та заступниця директора Центру Підтримки Бізнесу Ольга Раку зустрілися із засновниками та керівниками компанії «Електрім-2000» Римою та Олександром Малаховими безпосередньо на об’єкті. Локація впроваджених технологічних рішень вражає своїм розмахом, адже це не тільки Україна, а й Чехія, Молдова, В’єтнам (карта фото). Системність в роботі, відповідальне ставлення до клієнтів та мотивований штат співробітників стали запорукою сталого розвитку підприємства.
Розуміючи відповідальність перед наступними покоління пані Рима та пан Олександр звернулися до Центру Підтримки Бізнесу задля пошуку підтримки у впровадженні «зелених технологій», зокрема, партнерів у фінансуванні розробки промислових зразків, ТО та подальшого їх впровадження. Наразі в «Електрім-2000» розробляється проект «Вознесенськ» – установка по переробці сміття, що надасть можливість подолати проблему з розширенням сміттєзвалищ. В Чехії вже діє обладнання по переробці пластику, проектуванням якого займалися фахівці миколаївської фірми «Респект бізнес», яка тепер співпрацює в проєкті «Вознесенськ». Враховуючи даний факт команда Центру Підтримки Бізнесу одразу запропонувала рішення та організувала онлайн-зустріч із керівниками  Greencubator, організації, яка сприяє інноваціям, розвиває «зелені» бізнеси та консультує з питань сталого розвитку «зеленої» економіки.
Також в рамках ініціативи «COVID-19 Бізнес-клініки» Ольга Раку, як керівниця проєкту, запропонувала скористатися можливостями отримати ваучер на поглиблене консультування та допомогу експертів.
Пошук відповідей на нові економічні виклики, консалтинг та оперативна підтримка підприємців – це наші головні пріоритети, тому Центр Підтримки Бізнесу готовий виступити надійним партнером «Електрім -2000».
Поділитися на facebook
Поділитися на linkedin
Поділитися на twitter
Поділитися на vk
Поділитися на whatsapp
Поділитися на telegram
Поділитися на skype
Поділитися на email
Поділитися на odnoklassniki
Підписатись на оновлення сайту
Loading