Про Meet-Up PROJECTOR в ефірі програми “РадіоДень” на Суспільне Миколаїв

Артем Ващиленко, голова Наглядової ради Мережі Центрів Інформаційної Підтримки Бізнесу, Ольга Раку, заступниця голови Центру Підтримки Бізнесу та Сергій Стужук, президент International Research University розказали про подію, що відбудеться 5 серпня та підніме хвилю трансформації Миколаєва.

Артем Ващиленко зазначив, що в Миколаєві існує багато проєктів, які вже змінюють місто. Під час Meet-Up PROJECTOR буде можливість познайомитися із кращими практиками реалізованих проєктів у Миколаєві та поговорити про нові перспективи для міста на хвилі.
Як прокоментувала Ольга Раку, вже подано понад 40 заявок на участь в Meet-Up PROJECTOR, і це не межа. «Для Миколаєва це новий формат заходу і ми дуже раді, що команда Центру Підтримки Бізнесу та Team Europe Mykolaiv беруть активну участь в його організації. Це зустріч однодумців, можливість поспілкуватися про серйозні речі в м’якому форматі, тож запрошуємо миколаївців відправляти заявки на участь (до 16:00 4 серпня 2021: https://forms.gle/Sf6kz1v9VPWTM3XF8).

Сергій Стужук Президент International Research University, як ініціатор заходу Meet-Up PROJECTOR, зазначив, що одним з основних напрямків діяльності International Research University є допомога організаціям просувати та презентувати свої ідеї та проєкти і «Meet-Up» це чудова можливість попрацювати в команді однодумців.

«Чому було обрали назву Meet-Up PROJECTOR? А тому, що на заході ми будемо транслювати цікаві ідеї та проєкти, а також фокусувати увагу на головні чинники трансформації Миколаєва! Ми поговоримо не тільки про те, що буде робитись через 3, 5, 10 років, а й про те, що вже зроблено і наразі є успішним та затребуваним. Тож запрошуємо ідейних миколаївців приєднатися до PROJECTOR-а, дізнатися про плани та проекти розвитку міста (різні, передові, масштабні), задуматись та залишити своє бачення розвитку Миколаєва як на короткострокову, так і довгострокову перспективу. Зустрінемось 5 серпня 2021!» – підсумував Артем Ващиленко.