РОЗШИРЮЄМО БІЗНЕС-МОЖЛИВОСТІ З TRANS EXPO ODESSA 2021

Команда Центру Підтримки  Бизнесу бере участь у роботі міжнародного транспортного форуму TRANS EXPO ODESSA (https://event.trans-expo-odessa.com/), впливовій події морської та транспортної галузей України та Східної Європи, в рамках якого найближчі три дні на базі Одеського морвокзалу проходитиме виставка та цикл профільних галузевих подій для взаємодії суб’єктів транспортної та інфраструктурної галузей України та світової бізнес-спільноти. Захід проходить за підтримки Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України.
Центр Підтримки Бізнесу є партнером TRANS EXPO ODESSA, розуміючи значимість даної події для бізнесу та економіки, компаній транспортної, авіаційної та морської галузей, діяльність яких пов’язана з внутрішніми і міжнародними транспортом, суднобудівними та судноремонтними підприємствами, виробниками комплектуючих, а також агрохолдингами, компаніями, що займаються проектуванням і будівництвом складів, портів та терміналів, ін.
Подія зібрала велику кількість лідерів транспортного бізнесу, завдання яких вирішити наявні проблеми бізнесу, підвищити ефективність компанії та побачити перспективи взаємодії та кооперації, в тому числі за рахунок переговорів. Загальна кількість компаній-учасників, за попередніми даними, більше 250. Кількість відвідувачів очікується на рівні 3000+. Запрошуємо і вас долучитися до події та розширити можливості вашого бізнесу за допомогою TRANS EXPO ODESSA 2021 (фізично – Морвокзал Одесса, вул. Приморська 6.
Детальніше – https://event.trans-expo-odessa.com/).