РОЗШИРЮЄМО БІЗНЕС-МОЖЛИВОСТІ З TRANS EXPO ODESSA 2021

Команда Центру Підтримки  Бизнесу бере участь у роботі міжнародного транспортного форуму TRANS EXPO ODESSA (https://event.trans-expo-odessa.com/), впливовій події морської та транспортної галузей України та Східної Європи, в рамках якого найближчі три дні на базі Одеського морвокзалу проходитиме виставка та цикл профільних галузевих подій для взаємодії суб’єктів транспортної та інфраструктурної галузей України та світової бізнес-спільноти. Захід проходить за підтримки Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України.
Центр Підтримки Бізнесу є партнером TRANS EXPO ODESSA, розуміючи значимість даної події для бізнесу та економіки, компаній транспортної, авіаційної та морської галузей, діяльність яких пов’язана з внутрішніми і міжнародними транспортом, суднобудівними та судноремонтними підприємствами, виробниками комплектуючих, а також агрохолдингами, компаніями, що займаються проектуванням і будівництвом складів, портів та терміналів, ін.
Подія зібрала велику кількість лідерів транспортного бізнесу, завдання яких вирішити наявні проблеми бізнесу, підвищити ефективність компанії та побачити перспективи взаємодії та кооперації, в тому числі за рахунок переговорів. Загальна кількість компаній-учасників, за попередніми даними, більше 250. Кількість відвідувачів очікується на рівні 3000+. Запрошуємо і вас долучитися до події та розширити можливості вашого бізнесу за допомогою TRANS EXPO ODESSA 2021 (фізично – Морвокзал Одесса, вул. Приморська 6.
Детальніше – https://event.trans-expo-odessa.com/).
Поділитися на facebook
Поділитися на linkedin
Поділитися на twitter
Поділитися на vk
Поділитися на whatsapp
Поділитися на telegram
Поділитися на skype
Поділитися на email
Поділитися на odnoklassniki
Підписатись на оновлення сайту
Loading