Відбувся 5-й Бізнес-тренінг “Плануємо зростання: Інновації та технологічні рішення” в рамках COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ Миколаїв.

“Будь-який бізнес має тільки 2 функції – це маркетинг та інновації. Все інше витрати..” – П. Друкер.
Сьогодні відбувся 5-й Бізнес-тренінг “Плануємо зростання: Інновації та технологічні рішення” в рамках COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ Миколаїв.
Учасники разом із тренером обговорили ключові аспекти включення інновацій та тех.рішень в процес розвитку бізнесу.
Під час тренінгу:
✅ Прояснили тему та головні пріоритети в інноваційному розвитку малого та середнього підприємництва.
✅ Надали учасникам інформацію про головні чинні інструменти та кращі практики в сферах промисловості, енергетики, інфраструктури та муніципального сектору.
✅Обговорили конкретні кейси та рішення інноваційного розвитку від передових кластерів регіону та України, типові для МСП.
Дякуємо учасникам за продуктивну роботу, а тренеру – Олександру Юрчуку, за професіоналізм, майстерність у викладенні матеріалу та практичну цінність для учасників.
Нагадуємо, що в рамках “COVID-19 Бізнес-клініки” в Миколаєві відбудеться ще 2 Бізнес-тренінги, детальніше про які можна дізнатися на сайті https://bc.biz.mk.ua/, або в чат-боті проєкту @bcbizbot
Захід організований Центром Підтримки Бізнесу, в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини, і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.