Відбувся 5-й Бізнес-тренінг “Плануємо зростання: Інновації та технологічні рішення” в рамках COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ Миколаїв.

“Будь-який бізнес має тільки 2 функції – це маркетинг та інновації. Все інше витрати..” – П. Друкер.
Сьогодні відбувся 5-й Бізнес-тренінг “Плануємо зростання: Інновації та технологічні рішення” в рамках COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ Миколаїв.
Учасники разом із тренером обговорили ключові аспекти включення інновацій та тех.рішень в процес розвитку бізнесу.
Під час тренінгу:
✅ Прояснили тему та головні пріоритети в інноваційному розвитку малого та середнього підприємництва.
✅ Надали учасникам інформацію про головні чинні інструменти та кращі практики в сферах промисловості, енергетики, інфраструктури та муніципального сектору.
✅Обговорили конкретні кейси та рішення інноваційного розвитку від передових кластерів регіону та України, типові для МСП.
Дякуємо учасникам за продуктивну роботу, а тренеру – Олександру Юрчуку, за професіоналізм, майстерність у викладенні матеріалу та практичну цінність для учасників.
Нагадуємо, що в рамках “COVID-19 Бізнес-клініки” в Миколаєві відбудеться ще 2 Бізнес-тренінги, детальніше про які можна дізнатися на сайті https://bc.biz.mk.ua/, або в чат-боті проєкту @bcbizbot
Захід організований Центром Підтримки Бізнесу, в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини, і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.
Поділитися на facebook
Поділитися на linkedin
Поділитися на twitter
Поділитися на vk
Поділитися на whatsapp
Поділитися на telegram
Поділитися на skype
Поділитися на email
Поділитися на odnoklassniki
Підписатись на оновлення сайту
Loading