Тренінг «Практичне подолання конфліктів в бізнесі»

Тренінг «Практичне подолання конфліктів в бізнесі»

11-12 грудня в Миколаєві, за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи ЄС #EU4Business, відбудеться тренінг «ПРАКТИЧНЕ ПОДОЛАННЯ КОНФЛІКТІВ В БІЗНЕСІ». До участі в заході запрошуються представники малого, середнього бізнесу всіх галузей Півдня України, власники, керівники та спеціалісти з менеджменту, маркетингу, продажів.

Тренінг «ПРАКТИЧНЕ ПОДОЛАННЯ КОНФЛІКТІВ В БІЗНЕСІ» – це дводенний інтерактивний курс, націлений на опанування набору навичок і чітких покрокових практичних стратегій для вирішення конфліктів, які підходять для всіх сторін конфлікту. Також, даний тренінг дозволить учасникам оволодіти основними інструментами ефективного вирішення конфліктів, що дозволить максимально збільшити якість Вашого спілкування.

За 2 дні навчання Ви:

  • Вивчите стратегію і тактику управління конфліктами в організаціях.
  • Освоїте рольові моделі, ефективні при врегулюванні конфліктів між підлеглими, в колективі, між структурними підрозділами організації.
  • Отримаєте практичні навички управління людьми в умовах конфліктної взаємодії.

Зверніть увагу

Курс спеціально розроблено для набуття практичних навичок подолання конфліктів у бізнес середовищі та складається із двох навчальних днів. 

Організатор тренінгу – Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Миколаїв, заснований на базі Миколаївського регіонального центру підтримки бізнесу, за сприяння ЄБРР у рамках ініціативи ЄС EU4Business.

Вартість навчального курсу з врахуванням її часткової компенсації в рамках ініціативи EU4Business становить 2450,00 грн. У вартість входять друковані навчальні матеріали, перерви на каву, легкі закуски та обіди.


Кількість місць обмежена, для участі в тренінгу буде відібрано 15 учасників.

 

Місце проведення: р-н Daily Sport
За додатковою інформацією звертайтеся на електронну пошту bsc-mykolaiv@biz.mk.ua або телефонуйте за номерами: +38 (0512) 47 84 38; +38 (063) 325 68 05

Організатори:

Захід буде проведено:

11-12 грудня 2019р.

ресторан Daily Sport

Кількість місць обмежена, для участі в тренінгу буде відібрано 15 учасників. Заповнити аплікаційну форму на участь в тренінгу.

Поділитися на facebook
Поділитися на linkedin
Поділитися на twitter
Поділитися на vk
Поділитися на whatsapp
Поділитися на telegram
Поділитися на skype
Поділитися на email
Поділитися на odnoklassniki
Підписатись на оновлення сайту