Тренінг «Успішні продажі: тактика та практика»

Тренінг «Успішні продажі: тактика та практика»

13-14 листопада в Миколаєві, за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи ЄС #EU4Business, відбудеться тренінг «УСПІШНІ ПРОДАЖІ: ТАКТИКА ТА ПРАКТИКА». До участі в заході запрошуються представники малого, середнього бізнесу всіх галузей Півдня України, власники, керівники та спеціалісти з менеджменту, маркетингу, продажів.

Тренінг «УСПІШНІ ПРОДАЖІ: ТАКТИКА ТА ПРАКТИКА» – це дводенний інтерактивний курс, націлений на опанування навичок комунікації, їх удосконалення, для того щоб щоденні ділові контакти з покупцями, партнерами, співробітниками стали ефективними і результативними, а також сприяли налагодженню і встановлення довгострокового і взаємовигідного співробітництва.

За 2 дні навчання Ви:
1. Отримаєте арсенал працюючих технік, а також їх багаторазове відпрацювання в практичних вправах.
2. Навчитеся передовим технологіям продажів і взаємодії з клієнтами
Курс спеціально розроблено для набуття та закріплення навичок, що дозволить відразу застосувати отриманий досвід для збільшення продажів продуктів і послуг Вашої компанії та складається із двох навчальних днів.

Зверніть увагу

Організатор тренінгу – Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Миколаїв, заснований на базі Миколаївського регіонального центру підтримки бізнесу, за сприяння ЄБРР у рамках ініціативи ЄС EU4Business.

Вартість навчального курсу з врахуванням її часткової компенсації в рамках ініціативи EU4Business становить 2450,00 грн. У вартість входять друковані навчальні матеріали, перерви на каву, легкі закуски та обіди. 

Кількість місць обмежена, для участі в тренінгу буде відібрано 15 учасників.

Місце проведення: ресторан Daily Sport, вул. Спортивна, 2.
За додатковою інформацією звертайтеся на електронну пошту bsc-mykolaiv@biz.mk.ua або телефонуйте за номерами: +38 (0512) 47 84 38; +38 (063) 325 68 05

Організатори:

Захід буде проведено:

13-14 листопада 2019р.

м. Миколаїв, ресторан Daily Sport, вул. Спортивна, 2

Кількість місць обмежена, для участі в тренінгу буде відібрано 15 учасників. Заповнити аплікаційну форму на участь в тренінгу.

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на linkedin
LinkedIn
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на vk
VK
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на skype
Skype
Поділитися на email
Email
Підписатись на оновлення сайту