Визначено підприємців, що отримають «COVID-19 Ваучери»!

«COVID-19 Ваучер» забезпечує представникам бізнесу можливість реалізувати консалтинговий проєкт, направлений на відновлення власної справи після наслідків економічної кризи, спричиненої пандемією коронавірусу.

«COVID-19 Бізнес клініка» в Миколаєві, що охоплює Миколаївську, Одеську та Херсонську області, здійснювала прийом заявок та супровід у заповненні аплікаційних форм претендентів на отримання Компоненту 2 «COVID-19 Ваучери». Протягом визначеного періоду надійшло 50 заявок з трьох регіонів, серед яких були визначені 20 підприємств, які можуть скористатися даним компонентом. Ваучер на 90% забезпечується безпосередньо проєктом «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП»*, а решту 10% – сплачує підприємство.

Отримана експертиза допоможе підприємствам у досягненні таких цілей як збільшення обсягу внутрішнього й експортного продажу, відкриття нових каналів збуту, визначення експортних ринків і розробка експортної стратегії, вдосконалення маркетингових планів і матеріалів, поліпшення фінансових умов і доступу до фінансування, прогрес у цифровій трансформації, удосконалення бізнес-моделі тощо.

Консалтингова компанія CIVITTA за дорученням Європейського Союзу і уряду Німеччини надаватиме бізнес-консультації для малих і середніх підприємств у межах COVID-19 Ваучерів проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП».

CIVITTA є провідною компанією у сфері управлінського консалтингу в Центральній і Східній Європі, зі штаб-квартирою в Естонії. Портфоліо компанії складає понад 10 000 успішно реалізованих проєктів з приватними компаніями та державним сектором у більш ніж 40 країнах Європи, Азії, Африки та Америки. CIVITTA допомагає компаніям у розробці стратегій, оптимізації бізнес процесів, залученні фінансування, дослідженні ринку, впровадженні інновацій, цифровій трансформації тощо.

Отже, підприємці та підприємства Миколаївської, Одеської та Херсонської областей, які мають можливість скористатися «COVID-19 Ваучером»:

 1. ТОВ «Бріолайт-Україна»
 2. ТОВ «Komilfo»
 3. ПГО ЦВПІ АТО «Літопис»
 4. “ТОВ «Ландшафтно-інжинірінгова компанія «Гарденлаб»”
 5. ТОВ “Солар-сервіс”
 6. ФОП Станіславчук Наталья Іванівна (салон плитки та сантехніки «КЕРАМ-МОДА»)
 7. ТОВ аптека “Фарм-Лайн”
 8. ТОВ “Центр Стратегічних досліджень”
 9. ТОВ “ХАСТ КОМПАНІ”
 10. ТОВ “НВО “Органікс Маре”
 11. ТОП “Транспортна Компанія “Логістикком”
 12. ПГОІ “ДІЗАЙН-ДІЗАЙН”
 13. ТОВ “Ультрасервіс ЛТД”
 14. ФОП Добробут
 15. ТОВ “Грифель 2.0”
 16. УКРПЛОМБА
 17. ПП Федчун
 18. ТОВ “ОперЮрПом”
 19. ТОВ “Марін Дизайн Інжинірінг Миколаїв”
 20. ТОВ “Візіт Гарант”

 

Збір заявок на консультаційну підтримку в рамках «COVID-19 Ваучерів» організовано Миколаївським Регіональним Центром Підтримки Бізнесу в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини, і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH