“Я НЕ ЗНАЮ КЛЮЧ ДО ВАШОГО УСПІХУ, АЛЕ КЛЮЧ ДО ПРОВАЛУ – СПОДОБАТИСЯ ВСІМ!”

Відбувся 6-й бізнес тренінг “Плануємо зростання: сила маркетингу” в рамках COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ Миколаїв. Розбирали основні болі підприємств та алгоритми побудови маркетингової стратегії. Влучні та часом досить критичні зауваження Оксани Стець заставили учасників тренінгу замислитися над власними бізнес-проєктами і тим, що важливо завжди звертати увагу на цільову аудиторію і їх потреби, а не на власні суб’єктивні переконання, хоча, все одно, вся відповідальність за бізнес – виключно на власниках цього бізнесу. Розібрали основні виграшні кейси відомих торговельних марок та те, як вони змогли роками тримати провідні позиції.
Рекомендуємо звернути увагу на додані скріншоти з тренінгу, та запрошуємо вас на фінальний бізнес-тренінг, який відбудеться 16.09.2021 “Плануємо зростання: сила сервісу” (реєстрація за посиланням: https://b24-ckufku.bitrix24site.ua/crm_form24/). Не втрачайте можливості отримати нові знання та навички від провідних національних експертів.
Захід організований Центром Підтримки Бізнесу, в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини, і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.