“Я НЕ ЗНАЮ КЛЮЧ ДО ВАШОГО УСПІХУ, АЛЕ КЛЮЧ ДО ПРОВАЛУ – СПОДОБАТИСЯ ВСІМ!”

Відбувся 6-й бізнес тренінг “Плануємо зростання: сила маркетингу” в рамках COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ Миколаїв. Розбирали основні болі підприємств та алгоритми побудови маркетингової стратегії. Влучні та часом досить критичні зауваження Оксани Стець заставили учасників тренінгу замислитися над власними бізнес-проєктами і тим, що важливо завжди звертати увагу на цільову аудиторію і їх потреби, а не на власні суб’єктивні переконання, хоча, все одно, вся відповідальність за бізнес – виключно на власниках цього бізнесу. Розібрали основні виграшні кейси відомих торговельних марок та те, як вони змогли роками тримати провідні позиції.
Рекомендуємо звернути увагу на додані скріншоти з тренінгу, та запрошуємо вас на фінальний бізнес-тренінг, який відбудеться 16.09.2021 “Плануємо зростання: сила сервісу” (реєстрація за посиланням: https://b24-ckufku.bitrix24site.ua/crm_form24/). Не втрачайте можливості отримати нові знання та навички від провідних національних експертів.
Захід організований Центром Підтримки Бізнесу, в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини, і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.
Поділитися на facebook
Поділитися на linkedin
Поділитися на twitter
Поділитися на vk
Поділитися на whatsapp
Поділитися на telegram
Поділитися на skype
Поділитися на email
Поділитися на odnoklassniki