Нарада щодо участі в приватизаційних аукціонах та ознайомлення із інвестиційним меню Миколаївської області.

28 вересня 2021 за участі Олександра Славського, начальника Регіонального відділення Фонду державного майна України по Одеській та Миколаївській областях, відбулась нарада з питань участі в приватизаційних аукціонах та ознайомлення із інвестиційним меню Миколаївської області.
У заході взяли участь представники бізнес-спільнот та бізнес-асоціацій Миколаївської області. Ключові меседжі від команди Фонду – спільно працювати над професійною приватизацією та процесом оренди об‘єктів, а також сприяти повній відкритості процесів та проінформованості всіх зацікавлених учасників.
З цікавого та важливого, на сайті privatization.gov.ua доступні віртуальні кімнати даних по об’єктам приватизації, де доступна повна та вичерпна інформація про об‘єкти приватизації; також в тестовому режимі працює сайт orenda.gov.ua, де також представлені всі об‘єкти державного та комунального майна, доступні для оренди.
Олег Сокол, заступник начальника Регіонального відділення Фонду державного майна України по Миколаївській та Одеській областях, начальник Управління забезпечення реалізації повноважень у Миколаївській області розкрив питання приватизації, як інструменту для залучення інвестицій та сприяння конкурентоспроможності, розповів про різні моделі реструктуризації державних підприємств та шляхи залучення інвестицій в державні проєкти, впровадження онлайн інструментарію та відкритих даних, (зокрема, онлайн порталу www.privatization.gov.uaз доступними пропозиціями для приватизації та категоризацією об’єктів за станом, електронної торгової системи ProZorro. Продажі для об’єктів малої приватизації на електронних аукціонах), а також ознайомив нас з основними об’єктами великої та малої приватизації в Миколаївській області.
Зі свого боку Центр Підтримки Бізнесу зацікавлений у встановленні чесних умов гри та спрощенні роботи бізнесу в пошуку та безпосередньо процесі приватизації та оренди державного та комунального майна.