Онлайн-конференція «Ведення бізнесу в умовах COVID-19» – 8.10.2021

8 жовтня відбулась шоста, заключна, онлайн-конференція «Ведення бізнесу в умовах COVID-19» в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) Gmb.

З вітальним словом виступив Артем Ващиленко, голова Наглядової ради Мережі Центрів Інформаційної Підтримки Бізнесу:

«Протягом 6 місяців ми спільно працювали над проєктом «COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКА» в Миколаєві, відбулося 7 бізнес-тренінгів, 6 онлайн-конференцій та десятки годин індивідуальних консультацій для підприємців. Ми розглядали особливості ведення бізнесу по трьом регіонам: Миколаївська, Одеська та Херсонська області під час карантину COVID-19. Враховуючи територіальні та інші властивості, потенціал, яким безумовно володіє кожна область,  вважаю, що ми відпрацювали гарну модель-заходу для подальшої роботи з інформування представників малого та середнього бізнесу в умовах карантину»,  – зазначив Артем Ващиленко.

Представники Одеської місцевої та державної влади під час онлайн-конференції повідомили про роботу над оновленням інвестиційного паспорту області та «візитівки громад», які сприятиме пошуку та залученню інвестицій. Про подальші плани посилення економічного потенціалу області.

Про шляхи сприяння полегшенню ведення бізнесу та діяльність Південного відділу Державної регуляторної служби України проінформував Андрій Голота, начальник Південного відділу Державної регуляторної служби України.

Про нові інструменти інвестицій, зокрема про можливість оренди та приватизації державного майна повідомив Олександр Славський, начальник Регіонального відділення Фонду державного майна України по Одеській та Миколаївській областях

Про напрямки розвитку південного регіону пов’язані із кластеризацією та SMART-спеціалізацією говорив Олександр Щербатюк, Засновник та генеральний директор ТОВ «ГІДРОГЕН СИСТЕМС ІНЖИНІРИНГ» та ТОВ «ПМ ГРУП АКАДЕМІЯ»

«Мета – стимулювати створення українських кластерів як сильних організацій з великим потенціалом у доступі та отриманні фінансування для розвитку регіонального підприємництва та інновацій, координувати практичні аспекти та можливості для нових сфер фінансування. Інтеграція українських кластерів у європейські та світові ланцюжки створення вартості» – підсумував Олександр Щербатюк.

Ольга Раку, керівниця проєкту COVID-19 Бізнес-клініка м.Миколаїв під час свого виступу надала інформацію по проєкту та проінформувала про ті «Компоненти», які ще є в розпорядженні підприємців, а саме: Безкоштовні консультації для представників бізнесу та їх уповноважених осіб.

Було зазначено також, що під час реалізації проєкту для підприємцям була надана змога взяти участь в конкурсі на отримання Ваучеру на поглиблений консалтинг відповідно до потреб підприємства. І цей Компонент став доволі успішним, поборотися за отримання Ваучеру змогли підприємці всіх зазначених областей.

Ознайомитися із записом конференції можна за посиланням: https://fb.watch/8Bk2p59mA4/

Захід організований Центром Інформаційної Підтримки Бізнесу м. Миколаїв в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) Gmb.