“Не про гроші, про можливості!”

“Не про гроші, про можливості!”, на такій хвилі завершили фінальну зустріч Коаліції бізнес-об’єднань з кандидатами на посаду міського голови та депутатів міської ради щодо вимог миколаївських підприємців.
Завершився другий етап адвокасі-компанії щодо внесення ТОП-15 вимог Миколаївського бізнесу в передвиборчі програми кандидатів в місцеві органи влади. Впродовж останніх двох тижнів пройшов цикл публічних та робочих зустрічей з кандидатами на посаду міського голови та депутатів міської ради, в рамках яких було підписано Меморандуми, якими кандидати на посаду міського голови та депутатів Миколаївської міської ради від політичних партій «Пропозиція», «Слуга народу», «Наш край», «Батьківщина», «Перемога Пальчевського», «Опозиційна платформа – За життя», «Європейська солідарність», «Миколаївці», «За майбутнє» підтвердили свою готовність працювати над реалізацією ТОП-15 вимог Миколаївського бізнесу у разі їх обрання.
В рамках підсумкової зустрічі з кандидатами Коаліція бізнес-об’єднань підвела підсумки адвокасі-кампанії з представлення інтересів Миколаївських підприємців та представила кроки в реалізації ТОП-15 вимог бізнесу. НЕ про гроші, про можливості, можливості для розвитку, що допоможуть миколаївським підприємцям розвиватися. В рамках зустрічі говорили також про створення умов для розвитку річок, маломірного судноплавства та прибережної смуги міста Миколаєва як одного з пріоритетів для розвитку бізнесу в Миколаєві.
Першочергові кроки нових депутатів Миколаївської міської ради, що повинно бути зроблено, які проблеми вирішені та що треба зробити для розвитку галузі: організовані внутрішні перевозки на воді, налагоджені лінії виробництва суден з цільовим призначенням, завантаження суднобудівних підприємств замовленнями, розвиток профільних навчальних закладів, розробка стратегії розвитку міста, створення нових умов роботи бізнесу та запуск нових та ефективних інструментів підтримки.
Те, на чому акцентували увагу підприємці, те, з чим зверталися до кандидатів – відразу почати працювати над вимогами, що є надвичайно важливим для розвитку нашого міста та наповнення місцевого бюджету. Зі свого боку бізнес готовий включатися в роботу, бути активним учасником в процесі прийняття важливих рішень, розробці цільових програм, а також стратегії розвитку міста Миколаєва.