Центр Підтримки Бізнесу взяв на себе зобов’язання інформаційно підтримати процес роботи над розробленням цільової програми розвитку річок та маломірного судноплавства у місті Миколаєві до 2023

Центр Підтримки Бізнесу взяв на себе зобов’язання інформаційно підтримати процес роботи над розробленням цільової програми розвитку річок та маломірного судноплавства у місті Миколаєві до 2023. Тому плануємо своєчасно інформувати про події пов’язані із засіданнями робочої групи, форумами та круглими столами на вказану тематику.
Розвиток річок для Миколаєва є актуальним та закономірним питанням, яке якісно вплине на підвищення туристичного потенціалу регіону, що своєю чергою стане тригером для цілеспрямованого розвитку підприємництва в річковій індустрії.
Хронологія:
2018 рік – група підприємств, що займаються в галузі судноремонту, будівництва суден, сервісного обслуговування разом із науковими та консалтинговими установами, зокрема, Центром Підтримки Бізнесу, об’єдналися задля формування кластера морського сервісу – інструменту співпраці в морській сфері.
20 грудня 2019 рік – сесією Миколаївської міської ради прийнято Рішення №56/71 «Про затвердження Концепції розвитку річок та маломірного судноплавства у місті Миколаєві на 2019-2030 рр. (https://mkrada.gov.ua/documents/33247.html)
серпень 2020 року – створено Морський кластер України, як об’єднання юридичних осіб приватного права для сприяння розвитку морської економіки України, а також захист їх прав та законних інтересів. (https://maritimeukraine.com)
12 березня – перше перше засідання засідання робочої групи щодо розроблення міської цільової програми розвитку річок та маломірного судноплавства у місті Миколаєві до 2023 року (http://surl.li/nxsi)
17 березня У зв’язку із процесом формування Генерального плану міста і розробкою цільової програми розвитку річок та маломірного судноплавства у місті Миколаєві актуальним питанням є те, яким чином буде виглядати берегова лінія міста, яка має протяжність понад 130 км. Для миколаївців це питання важливе, адже майже у всіх містян у кроковій доступності є ріки, та чи забезпечено їм право на доступ до водойм, що гарантується законом України, чи буде створено зони відпочинку біля води та на воді? – про це говорили на заході за участю головного архітектора Миколаєва Андрія Цимбала, представників робочої групи з розробки цільової програми розвитку річок та зацікавлених осіб. (http://surl.li/nxsj)
Поділитися на facebook
Поділитися на linkedin
Поділитися на twitter
Поділитися на vk
Поділитися на whatsapp
Поділитися на telegram
Поділитися на skype
Поділитися на email
Поділитися на odnoklassniki
Підписатись на оновлення сайту
Loading