Взаємодія бізнесу та влади, в рамках чинного законодавства, є запорукою розвитку регіону.

Розвиток економічного та інвестиційного потенціалу нашого регіону – пріоритет Центру Підтримки Бізнесу починаючи з 1998 року. Для цього ми залучаємо різні інструменти, зокрема, і розгалужена система комунікаційних зв’язків із Європейськими інституціями.

Так, в лютому 2021 року Центр став сертифікованим інформаційним партнером Європейської Мережі Підприємств (Enterprise Europe Network); в березні 2021 року, відбувся запуск проекту «Центр креативних індустрій» (на базі програми транскордонного співробітництва країн Чорного моря). На черзі, організація заходів приурочених до Європейських морських днів (European Maritime Day), ініціатором проведення яких вже четвертий рік поспіль в Україніі виступає Центр Підтримки Бізнесу.

Основними напрямками роботи організації є:

• консалтингові послуги (бухгалтерські, юридичні, управлінські, фінансові);
• швидка бізнес допомога;
• бізнес клініка;
• сприяння в розробці регіональних та міських програм розвитку, зокрема, наразі триває робота з розроблення Цільової програми розвитку річок та маломірного судоходства у місті Миколаєві до 2023 року.

Не дивлячись на обмеження, які стали наслідком пандемії спричиненої COVID-19, 2020-й став роком численних досягнень, масштабних ініціатив та системної роботи команди Центру над розвитком та підтримкою підприємців не тільки Миколаївщини, але з усіх регіонів України.

• Більше 10 масштабних регіональних конференцій в області маркетингу, стратегічного управління, цифрової трансформації бізнесу, налагодження бізнес-процесів, рішень та можливостей.
• Більше 5 тренінгових програм з сервісності та клієнтоорієнтованості, фінансів, маркетингу та диджиталізації.
• Більше 5 посібників для підприємців з антикризового управління.
• Більше 1000 оброблених запитів підприємців.
• Щомісячні онлайн-конференції “Ведення бізнесу в період карантину” за участі представників органів місцевого самоврядування.
• Адвокасі-кампанія з представлення інтересів малого бізнесу в рамках місцевих виборів.
• Сертифікація ISO.
• Розширення перспектив бізнесу та існуючих можливостей для підтримки його зростання, участь у вирішенні вирішення питання дефіциту доступних фінансових ресурсів, ефективних фінансових інструментів та спрощенні податкового регулювання.

Одним з найбільших досягненням 2020 року можна вважати створення в Миколаєві Морського Кластеру України

Взаємодія бізнесу та влади, в рамках чинного законодавства, є запорукою розвитку регіону. Саме тому 11 березня 2021року відбулася робоча зустріч виконавчого директора Центру Підтримки Бізнесу Артема Ващиленка та заступниці директора Ольги Раку із першим заступником Миколаївського міського голови Віталієм Луковим та директоркою Департаменту економічного розвитку Миколаївської міської ради Тетяною Шуліченко. Під час якою обговорили перспективи пост-COVID19 розвитку економічного та інвестиційного потенціалу Миколаєва в аспекті муніципальної підтримки підприємницьких ініціатив та налагодження діалогу в форматі «влада-бізнес».

Поділитися на facebook
Поділитися на linkedin
Поділитися на twitter
Поділитися на vk
Поділитися на whatsapp
Поділитися на telegram
Поділитися на skype
Поділитися на email
Поділитися на odnoklassniki
Підписатись на оновлення сайту
Loading